Neden Mobil Anket?

Hedef Kitlenizden ürün ve hizmetleriniz hakkında; etkili ve hızlı geri bildirim almanızı sağlayan Mobil Anket ile sorularınız cevapsız kalmasın.

Mobil Anket servisini kullanarak, pazar ve yeni araştırmaları için bilgi toplayabilir, ileriye dönük çalışmalarınıza yön verecek ipuçları elde edebilirsiniz. Zamandan ve bütçenizden tasarruf ederek, geleneksel anket düzenleme yöntemlerine oranla çok daha hızlı ve etkili sonuçlar elde edersiniz.

Mobil Anket ile tüketiciler hiçbir data ücreti ödemeden ilgili ses, video, görsel içeriklerini izleyerek veya dinleyerek bu materyaller hakkında yorum yapabilir; birebir etkileşime geçerek marka değerine katkıda bulunabilirler. Bunun için yapmanız gereken bilgi toplamak istediğiniz konu hakkında sorular hazırlamak.

Web üzerinden de hazırlanabilen Mobil Anket sürecini başlatmak için farklı yollar seçebilirsiniz! İsterseniz cep telefonuna bir link ile yönlendirebilir, isterseniz SMS metni şekilde gönderebilir, isterseniz de basıl mecra, TV ve radyo reklamı seçebilirsiniz. Hedef kitlenizden; doğru, hızlı ve verimli geri dönüşler alabileceğiniz Mobil Anket’i kullanmak için geç kalmayın!

Mobil Anket Kullanım Alanları

  • Yarışmalar; Bir radyo yayıncısı kendi yayın saatleri içerisinde dinleyicilerine bir anket düzenleyebilir. Başarı kriterlerine göre dinleyicilerini ödüllendirebilir.
  • Mobil İçerik Sunulması; Bir firma vermiş olduğu eğitim sonrasında çalışanlarını değerlendirmek isteyebilir.
  • Reklamların Pretesti & Posttesti; Reklam ajansı, hazırlamış olduğu reklam hakkında hedef kitlesine pretest yaparak görüşlerini alabilir.
  • Kullanıcı Tecrübesi Testleri; Müşteri ilişkileri yönetimi kapsamında tüketici ile yapılan telefon görüşmesi sonrasında, tüketiciden görüşmenin değerlendirilmesi istenebilir.
  • Tüketici Değer Önermesi; Aracını teknik servise götüren bir sürücü bakım sonrası deneyimini değerlendirebilir.